- Home
- FEYENOORD FILMPJES!
- columns
- Feyenoord: groeiend vertrouwen na zege tegen PSV
Mario Been begrijpt het… Dit is het moment om vertrouwen te kweken, om aan zijn spelers duidelijk te maken dat ze echt wat kunnen. Dat er wat te halen valt zondag en dat de punten in de Kuip moeten blijven! En dus liet Mario zich horen, gisteren na de terechte bekeroverwinning bij PSV: “Eindelijk voetbalden zoals we dat met zijn allen voor ogen hebben. PSV is op dit moment de sterkste ploeg van Nederland, dus deze zege moet ons veel kracht geven”, aldus Been ook met het oog op de naderende klassieker. “We zijn nog altijd op twee fronten actief om onze doelstelling te halen. Als iedereen bij ons daarin meegaat, kunnen we nog mooie dingen laten zien.”
Lees ook:Feyenoord: zakelijke overwinning bij NEC
Lees ook:Klassiekernieuws: ‘Laatste training voor Feyenoord-ajax in de Kuip’
Lees ook:Supporters steken spelers hart onder de riem bij laatste training
Lees ook:Morgenmiddag: FC Rijnmond in teken van de klassieker
Lees ook:ajax-trainer De Boer: “Wij zijn beter dan Feyenoord”
Heb jij Feyenoord.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Been ontweek wijselijk de vraag of hij de indruk heeft dat Ajax dit seizoen bevoordeeld wordt door de spelleiders. “Ik praat eigenlijk nooit over scheidsrechters. Maar ik heb de bekerwedstrijd Ajax – NEC van afgelopen woensdag helemaal teruggekeken op video. Dan kan ik wel leven met de Nijmeegse kritiek op de arbiter.”
IK WIST NIET DAT BEEN OOK ZO TRIEST WAS.. plu t gegeven dat feyenoord heel vaak de scheids mee heeft in de kuip en er vaak met dingen wegkomt aangezien de scheids bang wordt als t publiek boos wordt..
Ajax heeft werkelijk elke wedstrijd de scheids tegen.. geeft de scheidsrechter rood dan is de scheids voor ajax.. Maar mocht ajax voor niks rood krijgen dan mag ajax er niks over zeggen en ligt t volgens ons altijd aan de scheids..
De Credit wat ik had Been is nu toch echt vergeten.. Doen alsof je de vraag ontwijkt maar ondertussen toch antwoordt geven..
Dit geeft alleen maar extra reden om 3punten uit de badkuip te halen..
Ga jij lekker jezelf opeten van frustratie als je ‘te jonge team voor de top’ dat altijd ‘benadeeld wordt omdat ze steeds uit moeten spelen’ wordt weggetikt in het mooiste stadion van Nederland. Wie heeft hier nou een trieste trainer? Die dikke van jullie heeft ook overal een excuus voor, als zijn straatje maar schoon blijft. Ik kan legio aan voorbeelden noemen waar die pannenkoeken van jullie de scheids 100% meehadden. Tegen AZ: die konijnekop geeft moreno een volle elleboog in zn nek en krijgt niet eens een kaart, wat hem de klassieker had moeten kosten. twee minuten later probeert ie moreno rood aan te naaien bij een stevige, maar niet geel waardige tackle, wat hem nog bijna lukt ook als Advocaat niet zo snel had ingegrepen.
Ook lijkt buitenspel ineens niet meer te bestaan als je zo’n shirtje van jullie draagt. En dan heb ik het nog niet eens over alle penalties die jullie meekrijgen met die acteurtjes van jullie.
Zeik toch niet zo, Been is niet aan het zeiken, hij zegt gewoon waar het op staat op een normale manier. Daar kunnen jullie blijkbaar niet tegen, want in a’dam zijn jullie gewend moord en brand te schreeuwen bij wat dan ook. Maar steek gerust je kop in het zand en blijf overal tegenaan schoppen, dat maakt het alleen maar makkelijker om je voor schut te zetten. Maarja, blijkbaar sta je graag voor schut anders ga je niet dit soort lompe reacties op het internet zetten.
6 februari 2010 om 21:17
Zegt Gozert met ze feybril op.
Nu verdedig je Been waar je bij Jol niet goed vind. Je spreek jezelf WEER tegen.
been moet daar gewoonze bek over houden klaar.. Jol heeft recht van spreken en dat weet iedereen. Als er al gezeik was op Vink dan je moet je toegeven dat t gek is dat Vink dat fey uit krijg.. Maar je ben zo een zielige 010er dat je geen realistisch mening heb.
je bent gewoon jeloers omdat fy verre weg van een topclub is.. en hoe je ook ziet,
Ajax doet wel elk jaar mee.
6 februari 2010 om 21:17
jaloers bedoelde k..
Dat is alvast 1 reactie minder
Man pleurt toch op sesamstraat aanhanger die berichtjes van jou kunnen mij gestolen worden.
Er komt 99,9% geen zinnig woord uit jou vingers alleen maar huilenbalken en zeiken meer niet.
30 januari 2010 om 1:43
Uiteraard bedoel ik luis gespuis.hahahahahahahaaha
maar wie heeft dit niet door.
6 februari 2010 om 23:45
ja joh kinderlijke haatberichtjes plaatsen op een blog groot hooe. stoer praten over dat mensen zielig doen of jaloers zijn over dingen en bladiebla luis, zelf ben je er als de eerste bij met elke feyblog om je gejank er meteen onder te zetten, niemand die er op zit te wachte en kom nou niet met je recht van spreken eerlijke mening ouwehoer
je woordgrapje van badkuip was ook hilarisch, echt lachspieren meer verrekt hierzo, je verleid me om bijna te zeggen met welk middel ik mijn badkuip schoonmaak. ha-ha beetje jouw niveau
en die opmerking van ajax doet elk jaar wel mee is ook wel sterk geplaats hoor, daar hebben we een gezegde voor:
helemaal niets in amsterdam
7 februari 2010 om 0:54
MAAR MEER DAN ROTTERDAM
7 februari 2010 om 0:55
nu weer annafeyeniks?????????????
en kan je ook iets aanhalen wat jullie recentelijk hebben gewonnen? en 2007 johancruijfschaal is dat niet..
verder een algemene vraag
vind je het nou leuk om op je tegenstanders blog achter je computertje je ongevraagde mening te geven? is jullie site niet leuk genoeg?