De Guzman geeft visitekaartje af, Sahin maakt winnende

Jonathan de Guzman heeft vanavond zijn visitekaartje afgegeven bij Jong Oranje. De Feyenoorder debuteerde met twee doelpunten in het met 3-0 gewonnen EK-kwalificatieduel tegen Jong Estland. "Ik ben blij dat ik voor Nederland heb gekozen," aldus de creatieve middenvelder. "Ik voel met dit elftal meteen thuis. Het is mooi dat ik me in mijn eerste wedstrijd al belangrijk heb gemaakt voor dit team. Deze avond smaakt absoluut naar meer."Ook Nuri Sahin was succesvol in zijn interland. De Turk was aanvoerder van zijn land onder 21 en scoorde één maal tegen Jong Liechtenstein. Ook Sahin won zijn wedstrijd trouwens met 3-0.


Lees ook:Guidetti lijkt (na/) dit seizoen niet meer voor Feyenoord te spelen
Lees ook:Feyenoord: huurverlenging voor Guidetti
Lees ook:ADO Den Haag – Feyenoord: Leerdam wil revanche nemen
Lees ook:Vlaar: niet te lang genieten
Lees ook:Heerenveen zonder Dost tegen Feyenoord?

Heb jij Feyenoord.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door DJ op 27 maart 2008 om 4:50

    Als je enkele artikelen lees of programma’s op TV bekijkt dan ontstaat toch de indruk dat De Guzman bij Feyenoord en aanhang uit de gratie begint te geraken. En misschien ook wel terecht gezien het matige optreden van deze puike speler in enkele wedstrijden zoals tegen Sparta waar hij toch aan de basis lag van twee tegen goals. Soms lijkt hij er gewoon geen zin in te hebben en bakt hij er in potje van. Liever zou ik zien dat hij visitekaartjes gaat afgeven bij Feyenoord door consequent goed te spelen. Neem dan een voorbeeld aan de “oudere garden” binnen de selectie. Zij werken allen harder of lijken harder te werken dan dit jonkie en dat steekt.

  • Geplaatst door RIA STEVENS op 27 maart 2008 om 11:58

    ZO IS HET MAAR NET DJ
    HET WAS EEN BELOFTE VOOR FEYENOORD EN VAN DE BETERE JEUGDSPELERS MAAR DAT HEB IK MISSCHIEN 3 MAAL GEZIEN VAN DE GUZMAN EN VERDER JA DAN MOET HIJ ZIJN DAG HEBBEN VIND HET ECHT JAMMER DIE JONGEN KAN VEEL EN VEEL MEER MAAR HIJ LAAT HET NIET ZIEN

Geef een reactie