Ga maar sparen: Feyenoord seizoenkaarten duurder…

Feyenoord heeft gisteren op de officiële clubsite aangekondigd dat de prijzen voor seizoenkaarten voor de komende voetbaljaargang omhoog. Tegenover deze – mogelijk forse – prijsverhoging staan wel een aantal ‘extraatjes’, te weten: gratis toegang tot de traditionele openingswedstrijd, de eerste thuiswedstrijd in de UEFA Europa League (uiteraard slechts als Feyenoord zich kwalificeert) en de eerste thuiswedstrijd in het toernooi om de KNVB beker (mits vóór de 1/8 finale, in verband met recettedeling). Bovendien worden seizoenkaarthouders vanaf komend seizoen ‘gratis’ lid van Het Legioen. Opvallend is dat in de berichtgeving niet wordt gesproken over een bedrag of een percentage waarmee de seizoenkaarten verhoogd zullen worden. Als Feyenoord echter blijft bij de oorspronkelijke plannen gaat het hier om een verhoging van zo’n vijftig euro – oftewel: circa 25%! – voor de goedkoopste plaatsen. Dit bedrag is namelijk enige tijd geleden genoemd in een overleg met enkele supporters. Dat is dus afwachten geblazen (…en alvast gaan sparen!)


Lees ook:Feyenoorders; niet vergeten he…
Lees ook:‘Het Legioen’ van U-niq en Winne nu te downloaden
Lees ook:Feyenoord zit in het hart van Guidetti (…maar of hij langer blijft?)
Lees ook:Aangepast trainingsschema Feyenoord
Lees ook:Feyenoord traint straks ergens anders…

Heb jij Feyenoord.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door dobias op 10 maart 2010 om 11:24

    Vindt het eerlijk gezegd niet meer dan normaal.
    De prijzen waren al goedkoop. Verbaasde me daar altijd al over.
    En ik ben al lid van het legioen dus dat scheelt weer.

  • Geplaatst door M. op 10 maart 2010 om 12:52

    Jammer voor mij, maar ben uiteraard bereid om die luttele 50 euro extra te betalen! Niet meer dan normaal als je zo’n schuld hebt als club.

  • Geplaatst door 3073_ op 10 maart 2010 om 12:57

    Mee eens.
    Wat is €50,- persoon als je je club ermee helpt ?

  • Geplaatst door Vakkie Q op 10 maart 2010 om 13:04

    Ik zie wel hoeveel duurder het wordt maar de extra’s die er geboden worden zijn allemaal nogal vaag.
    Alleen het lidmaatschap van het legioen is zeker de rest is afwachten.(mits en als voert de boventoon)
    €50,00 is een beetje veel gezien de krediet crisis waar iedereen over praat maar goed daar kom je ook wel weer overheen.
    Ik weet niet met welke rijke supporters is overlegd maar er zijn ook mensen die dit erg veel geld vinden terwijl de prestaties al jaren achterblijven.
    Het moet niet de bedoeling zijn om meer geld te vragen voor een kaart terwijl er dan minder verkocht worden.
    We gaan het wel zien en lezen in de brief die je ontvangt op je adres.

  • Geplaatst door Erik op 10 maart 2010 om 13:05

    En straks gewoon weer 35.000 seizoenkaarten verkopen! Bij iedere club zou er rumoer ontstaan, maar niet hier! Menig club kijkt met
    jalourse blikken naar zo’n honds trouwe aanhang! Feyenoord kan trots zijn.

  • Geplaatst door Kees op 10 maart 2010 om 14:00

    Er is dus duidelijk behoefte aan geld op zich niet vreemd,ik koop de kaart toch wel.Ik ben de trotse bezitter van 3 OBLIGATIES gekocht voor FL500,- per stuk omgerekend ca.E681.Ik heb ze gratis aangeboden bij Feyenoord nooit meer iets van gehoord.RaRA Wie ziet de boswachter.Geen BELEID is ook BELEID.

  • Geplaatst door edraket op 11 maart 2010 om 11:15

    HAHA FEYENOORD WAAR GAAN JULLIE HEEN MET DAT HOOPJE EUROELLENDE ZEKER NAAR DE CHAMPION LEGEUA OLEEE BEEN EN HAKKER LAAT ONS MAAR LACHEN

Geef een reactie